Eski Başkan Şeyma Döğücü ‘aşağılık iftiraya’ ateş püskürdü: Hesap verecekler!

Son dakika Sancaktepe haberleri: Türkiye mahalli ve idari yerel seçimlerinde sandık başına gitti. 34 siyasi partinin katıldığı seçimde, 61 milyondan fazla seçmen oy kullandı.

ESKİ BAŞKAN DÖĞÜCÜ’DEN İDDİALARA SERT YANIT

Sandık sonuçlarının ardından İstanbul’da AK Parti’den, CHP’ye geçen ilçelerden biri olan Sancaktepe Belediyesiyle ilgili ortaya atılan iddialara yönelik Sancaktepe eski Belediye Başkanı Şeyma Döğücü’den çok sert bir açılama geldi.

‘AŞAĞILIK İFTİRALAR’

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kampanya direktörü Necati Özkan’ın “Jakuzi” iddialarını “Aşağılık iftiralar” şeklinde nitelendiren Döğücü, resmi X hesabından yaptığı paylaşımda,

“İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından resen soruşturma başlatılmıştır.

Ben de gerekli hukuk savaşımı başlatıyorum. Bu trollerin karşısında dik duracağım.

Bu yalanların kaynağı, bu yalanları yayanlar, aşağılık iftiranın daha çok yayılması için reklam verenler, buna İBB’nin parasını harcayanlar ve tüm diğer operasyon ayakları hukuk önünde hesap verecek.

Kamuoyuna saygılarımla” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kampanya direktörü Necati Özkan, Sancaktepe Belediyesi’ne yaptığı ziyaretle ilgili konuşarak 6 bin metrekarelik başkanlık odasının bulunduğunu ve odanın içinde 200 metrekarelik mutfakla jakuzi bulunduğunu söylemişti.

Sancaktepe’nin önceki dönem Belediye Başkanı Şeyma Döğücü iddialar üzerine “Mevcut başkana sesleniyorum; Jakuzi olduğunu iddia edenlere karşı hemen şimdi başkanlık makamından canlı yayın açarak bu mevzuyu temizlemenizi vicdan ve haysiyetinize havale ediyorum! Hodri meydan!” ifadelerini kullanmıştı.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir